Novinky

DNY MARIANNE 2019

4.9.2019

Tolik očekávané DNY MARIANNE jsou opět ZDE

 

I letos jsme se zapojili na našich Lékárnách AGEL do akce zvané DNY MARIANNE, které proběhnou o zářijovém víkendu 13.9. - 15.9. 2019. Akce se budou vztahovat na značky L'Oréal, Pierre Fabre, Beiersdorf a NAOS.

L'Oréal a její značky: La Roche Posay, Vichy a CeraVe si můžete zakoupit výhodněji od 13.9. až do 20.9. 2019!

VICHY - sleva 25% při nákupu dvou produktů péče o pleť 

LA ROCHE POSAY - sleva 25% při nákupu dvou libovolných produktů

CERAVE - sleva 25% při nákupu nad 290 Kč

Slevu uplatníte na Lékárnách AGEL v Ostravě na ul. Tyršova, Kostelní, Masarykovo náměstí, Sokolská, Zalužanského (Vítkovice), dále v Třinci na ul. Konská a Poštovní, v Bohumíně na ul. Čáslavská a náměstí T. G. Masaryka, v Novém Jičíně na ul. Revoluční a k Nemocnici, ve Valašském Meziříčí na ul. U nemocnice, v Praze na ul. Italská, v Šumperku na ul. M. R. Štefánika, ve Šternberku na ul. Jívavská, v Kelči, v Opavě na ul. Partyzánská, v Bruntále na ul. Nádražní, v Českém Těšíně na ul. Hlavní, v Brně na ul. Nádražní, v České Třebové na ul. Náměstí Jana Pernera, v Olomouci na ul. Jeremenkova, v Plzni na ul. Švihovská, v Přerově na ul. Dvořákova v Prostějově na ul. Mathonova. 


Pierre Fabre a její jeho značky AVÉNE, A-DERMA, DUCRAY, KLORANE, ELANCYL, RENÉ FURTERER si můžete zakoupit s 25%-ní slevou a s 30%-ní slevou při platbě kartou Mastercard na Lékárnách AGEL v Ostravě na ul. Masarykovo nám., Sokolská a Kostelní, v Bohumíně na ul. náměstí T. G. Masaryka, v Přerově na ul. Dvořákova, v Prostějově na ul. Mathonova a ve Valašském Meziříčí na ul. U nemocnice. 


NAOS a její značka BIODERMA- sleva 25% na celý sortiment kromě akčních balení a slevu 28% na celý sortiment kromě akčních balení při platbě kartou Mastercard. Slevu uplatníte na lékárnách v Ostravě na ul. Zalužanského, Masarykovo nám., Sokolská a Kostelní, v Třinci na ul. Konská, ve Valašském Meziříčí na ul. U nemocnice, v Šumperku na ul. M.R. Štefánika, v Bohumíně na ul. Čáslavská, v Opavě na Ul. Partyzánská, v České Třebové na ul. Náměstí Jana Pernera, v Olomouci na ul. Jeremenkova, v Plzni na ul. Švihovská a v Prostějově na ul. Mathonova.


Beiersdorf a její značka EUCERIN - sleva 30% při nákupu dvou produktů. Tato nabídka platí v Lékárnách AGEL v Ostravě na ul. Masarykovo nám. a v Bohumíně na ul. náměstí T.G.Masaryka.


Využijte této jedinečné akce a přijďte si nakoupit kvalitní přípravky s výraznou slevou.

Těšíme se na Vás. 

Váš tým Lékáren AGEL. 

 

Reklama

Nadace AGEL
Martek Medical
asc
Apatyka servis