Omega-3 rybí olej tob. 30

Vysoce čištěný rybí olej bez pachutě rybiny, je bohatým zdrojem Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA důležitých pro lidské zdraví a četné tělesné funkce.


Omega-3  je vysoce čištěný rybí olej bez pachutě rybiny, je bohatým zdrojem Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA důležitých pro lidské zdraví a četné tělesné funkce.

Doplněk stravy.

Dávkování a způsob užití:

Omega-3 rybí olej je bohatým zdrojem Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA důležitých pro lidské zdraví a četné tělesné funkce. Nenasycené Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytnou a nutnou složkou stravy. Vysoce čištěný olej z ryb s krátkým životním cyklem (nízké riziko kumulace těžkých kovů), lovených na volném moři v ekologicky čistých oblastech jižního Pacifiku. S přírodní formou vitaminu E ve formě D-alfa tokoferolu pro zachování kvality a čerstvosti oleje po dlouhou dobu. Bez rybí pachutě. Snadno polykatelné tobolky. 

Dávkování 
1-3 tobolky denně.

Složení:

1 tobolky: rybí olej 1000 mg ( z toho EPA 180 mg. DHA 120 mg), želatina, zvlhčující látka (glycerin), D-alfa tokoferol (Vitamin E 5mg).

Kontraindikace:

Přípravek nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.
Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.
Skladovat v suchu a temnu při teplotě do 25°C.

Ceník:

Prohlédněte si platný ceník produktů značky Lékárna AGEL.

Nabídka platí od 1. 1. 2023 do odvolání nebo do vyprodání zásob.

Ještě by vás mohlo zajímat: