LÉKÁRNA AGEL Praha (POLIKLINIKA AGEL)

Naše LÉKÁRNA AGEL se nachází v krásné městské části Vinohrad, mezi Hlavním nádražím, přímo v sousedství Riegrových sadů. Tato část Prahy je zajímavá nejen svojí historií, ale i možnostmi využití volného času.

Lékárna díky své jedinečné poloze přímo v budově Polikliniky Dopravního zdravotnictví v Praze, disponuje širokou škálou léků na předpis, rozsáhlým sortimentem volně prodejných léčiv a rovněž doplňků stravy. Samozřejmostí je velký výběr homeopatických přípravků a díky spolupráci s rehabilitačním oddělením polikliniky, také rehabilitačních pomůcek. V LÉKÁRNĚ AGEL v Italské ulici se snažíme držet krok i s moderními technologiemi. Jako jedna z prvních lékáren v Praze jsme zavedli možnost výdeje na elektronický recept, nabízíme kontrolu správnosti léčby a taky nákladů na ni, za použití aktuálních on-line databázi o léčivech.

Naše lékárna Vám nabízí individuální, vysoce odborný a empatický přístup k léčbě. Pro naše klienty a zákazníky ve spolupráci s poliklinikou a externími odborníky pořádáme preventivní odborné poradenství, například měření krevního tlaku, kontrola mateřských znamének a pigmentových skvrn anebo kontrolu medikace a léčby.

Naši pravidelní klienti mají možnost využít věrnostní systém LÉKÁREN AGEL, který Vám přináší spoustu výhod, slev a to nejen v rámci naší lékárny, ale rovněž i v jiných lékárnách v rámci celé České republiky. A proto, pokud budete chtít, aby o Vás v případě nemoci bylo komplexně, a odborně na úrovni postaráno, zastavte se prosím v LÉKÁRNÁCH AGEL. A pokud budete v Praze, tak nás najdete v Italské ulici, přímo v budově Polikliniky Dopravního zdravotnictví.

Fotogalerie lékárny

Akční nabídka lékárny

Akční nabídka Produkty značky LÉKÁRNA AGEL S klientskou kartou výhodněji Dárkové poukazy

Kontakty
Italská 37, 120 00 Praha 2
720 045 263
lekarna.italska@rph.agel.cz
Mgr. Monika Kovačíková
Otevírací doba lékárny
Den Provozní doba
Po 7:15 – 16:30
Út 7:15 – 16:30
St 7:15 – 16:30
Čt 7:15 – 16:30
7:15 – 14:30
Víkend zavřeno
Mapa LÉKÁREN AGEL
interaktivní mapa

Reklama

Nadace AGEL
Martek Medical
asc
Apatyka servis