O nás

TAFFIX - revoluční ochrana před viry v Lékárně AGEL Nosní sprej chrání před 97 % virů včetně Sars-Cov-2

Nosní sprej chrání před 97 % virů včetně Sars-Cov-2. Už 50 sekund po aplikaci chrání po dobu 5 hodin před vniknutím virů do organizmu.

_gallery-image

Nový akční leták Lékárny AGEL

Právě vyšel nový akční leták, který platí do 7. 3. 2021.

Jak zvládnout současné náročné období a užít si klidné Vánoce

Letošní rok klade vlivem pandemie velké nároky na psychiku. Obáváme se nejen o zdraví své či svých nejbližších, ale také o práci. Navíc při zavřených školách musí většina rodičů řešit péči o děti, jejich výuku a stravu. Při práci z domova je obtížné zvládat všechny povinnosti najednou a organizovat pohodový chod domácnosti. A tak mnozí z nás letos nemají lehké spaní.

_gallery-image

Rezervace léků on-line. Zkraťte si cestu ke zdraví

4.11. 2020 Rezervujte si své léky on-line. Zadejte kód e-receptu do formuláře. Léky Vám připravíme ve vybrané Lékárně AGEL. V případě, že vaše léky nebudou na skladě, lékárna je objedná a bude vás informovat, že je pro vás vše připraveno. Ušetříte tak případně zbytečnou cestu do lékárny.

_gallery-image

Lékárna AGEL slaví Světový den lékárníků

Nenahraditelnou činnost poskytovatelů lékárenské péče v systému zdravotnictví veřejnosti každoročně připomíná Světový den lékárníků, ustanovený Mezinárodní farmaceutickou federací (FIP) na 25. září. Tento významný den si v pátek připomenou také v Lékárnách AGEL.

_gallery-image

Odborné školení pro lékárníky Farmaceutická péče u pacientů trpících úzkostnými poruchami, depresí a demencí

Společnost Repharm a.s. ve spolupráci se společností PACE 2015 o.p.s. pořádá pravidelná odborná školení pro lékárníky a farmaceutické asistenty. Přihlaste se na aktuální termíny.

Prázdninová cestovní lékárnička

Chystáte se na dovolenou a přemýšlíte, jak vybavit svou cestovní lékárničku? Není jednoduché nabídnout univerzální návod. Seznam pro nákup v lékárně se bude odvíjet od vaší cílové destinace a plánovaných prázdninových aktivit.

_gallery-image

Den lékáren 2020: Z rukou lékárníka, s radou odborníka. Ve vaší lékárně.

Česká lékárnická komora (ČLnK) pořádá pravidelně akci Den lékáren, která letos připadá na čtvrtek 18. června. Hlavní část kampaně je věnována představení nezastupitelné role lékárníků a jedinečnosti lékáren. Jejich přínos v rámci zdravotnické péče zdůraznila i koronavirová pandemie: lékárny zůstaly téměř bez výjimky otevřené, pro pacienty standardně zajišťovaly léky i dosavadní poradenství a edukaci v rámci prevence. Letošní Den lékáren provází motto: „Z rukou lékárníka, s radou odborníka. Ve vaší lékárně“. Lékárna AGEL se do kampaně zapojila spolu s více než 1 300 lékárnami napříč celou ČR.

_gallery-image

Pro vyzvednutí eReceptu stačí občanka

Od 1. 6. si můžete v lékárně vyzvednout všechny předepsané léky pomocí průkazu totožnosti.

Výprodej skladu na Masarykově náměstí

Až 35% slevu mohou získat zákazníci Lékárny AGEL na Masarykově náměstí v Ostravě při nákupu volně prodejného zboží.

Lékárny AGEL zůstaly otevřené

Opatření na snížení rizika přenosu koronavirové nákazy se dotkla také provozu v Lékárnách AGEL. I přes velké riziko kontaktu s pozitivními pacienty zůstaly lékárny stále otevřeny.

_gallery-image

Nevíte si rady s E-receptem v telefonu?

Správný postup, jak jej uplatnit v lékárně, Vám názorně popíše obrázek níže.

Opatření k omezení šíření virové nákazy

Vzhledem k závažnosti situace a vývoji pandemie COVID-19 důrazně doporučujeme svým zákazníkům dodržování základních zásad. Lékárníci a farmaceutičtí asistenti jsou zdravotničtí pracovníci a denně čelí zvýšenému riziku nákazy. Jejich zdraví je stejně důležité jako to Vaše. Prosíme, nezvyšujte svým jednáním riziko nakažení personálu, jeho možnou karanténu a uzavření lékárny jako zdravotnického zařízení první linie. Děkujeme za respektování těchto opatření.

Výzva pro studenty farmaceutických fakult

Vážení studenti farmaceutické fakulty, obracíme se na vás s prosbou o výpomoc v našich Lékárnách AGEL, prioritně v ústavních lékárnách v Ostravě a Novém Jičíně.

10 ZÁKLADNÍCH ZÁSAD, které lékárníci doporučují dodržovat v období zvýšeného výskytu RESPIRAČNÍCH ONEMOCNĚNÍ

V období zvýšeného výskytu respiračních onemocnění se řiďte následujícím desaterem.

Koronavirus zvýšil zájem o prevenci také u zákazníků Lékáren AGEL

13.2.2020 Koronavirus zvýšil zájem o prevenci také u zákazníků Lékáren AGEL. V přímém vstupu odpovídala v na dotazy ČT24 Mgr. Irena Kiliková, vedoucí lékárník Lékárny AGEL v Ostravě.

_gallery-image

0 Kč doplatek na vybrané léčivé přípravky

Od 23. 9. 2019 nabízíme ve všech našich lékárnách vybrané druhy inzulínů s 0 Kč doplatkem a vybrané druhy antikoncepce za zvýhodněnou cenu. Pouze s Klientskou kartou Lékáren AGEL.

Nová otevírací doba LÉKÁRNY AGEL Ostrava, ul. Tyršova

Vážení zákazníci, s platností od 14.10. 2019 dochází ke změně otevírací doby Lékárny AGEL na ul. Tyršova v Ostravě