O nás

TAFFIX - revoluční ochrana před viry v Lékárně AGEL

21.1.2021

Nosní sprej chrání před 97 % virů včetně Sars-Cov-2. Už 50 sekund po aplikaci chrání po dobu 5 hodin před vniknutím virů do organizmu.

Pracujete v rizikovém prostředí, kde je velká frekvence osob? Jste vystaveni riziku šíření virové nákazy v supermarketech, lékárnách, školách, sportovních klubech, v dopravních prostředcích? V Lékárně AGEL můžete zakoupit přípravek Taffix nosní sprej, který riziko sníží na minimum.

Většina virů se šíří vzduchem a do organizmu vnikají přes nosní sliznici. Taffix nosní sprej nabízí takovou ochranu, která i po vdechnutí virů zabrání jejich proniknutí a propuknutí infekce. V laboratorních studiích byla prokázána vysoká účinnost Taffixu v blokování několika respiračních virů, včetně SARS-CoV-2.

Jak Taffix funguje? Dvojitý ochranný efekt!

Taffix je práškový sprej, který po aplikaci do nosu vytvoří velmi tenkou gelovou vrstvu na nosní sliznici. Tím vytvoří mechanickou bariéru, přes kterou viry nenavážou na receptory lidských buněk a infekce tak nepropuká. Zároveň gel mění kyselost prostředí v nosní dutině na pH 3,5, což je další bariéra pro virovou aktivitu (standardní prostředí je pH 6,5). Výhodou práškového spreje proti tekutým roztokům je lepší rozptyl v nosní dutině a souvislejší pokrytí nosní sliznice . Video: Jak Taffix vytváří dvojitou ochrannou bariéru proti vniknutí virů do organizmu

Video: Taffix nosní sprej je zdravotnický prostředek.

Jak Taffix aplikovat?

  1. Protřepejte lahvičku a vyzkoušejte sprej dvěma výstřiky do vzduchu
  2. Vyčistětě si nos, vysmrkejte se
  3. Protřepejte lahvičku a aplikujte 1 až 2 vstřiky do každé nosní dírky'
  4. Lahvičku před uzavřením důkladně otřete
  5. Lze aplikovat až 3x denně, účinnost spreje je dekladována na 5 hodin po aplikaci.

Jak a kde Taffix zakoupit?

  1. V kamenných Lékárnách AGEL za 499 Kč.
  2. Za výhodnou cenu na E-shopu lekarnaagel.cz.

V kamenných Lékárnách AGEL i na e-shopu pro Vás nyní máme akci - při koupi 2 ks Taffix získáte balení 10ks roušek NAVÍC! (jen za 0,05 Kč).

Taffix nosní sprej je zdravotnický prostředek.