O nás

Lékárna AGEL spustila nový e-shop

3.11.2021

Popularita on-line nakupování roste a také Lékárna AGEL nabízí možnost nákupu přípravků pro zdraví na svém e-shopu www.lekarnaagel.cz. Nyní v novém designu a s vysokou mírou přívětivých funkcí pro zákazníka.

 „Přesun zákazníků do virtuálního obchodu se dá očekávat i v lékárnách. Lidé se snaží minimalizovat riziko kontaktu s nemocnými osobami, navíc on-line nákup je v mnoha směrech pohodlnější. Proto jsme chtěli našim zákazníkům nabídnout moderní e-shop, kde najdou širokou nabídku a příjemné uživatelské prostředí,“ říká MUDr. Jana Žingorová, předsedkyně představenstva společnosti Repharm a.s., která Lékárny AGEL provozuje.

Zdraví je to nejcennější, co máme. Dnešní doba to více než jindy potvrzuje. Zvyšuje se zájem o přípravky na podporu zdraví, a to nejen v kamenných lékárnách, ale roste i počet zákazníků nakupujících přes internet. Podle Českého statistického úřadu vzrostl meziročně počet nakupujících přes internet v roce 2020 z 39 na 52 %, pandemie se také podepsala na zvýšeném zájmu o zdravotnická témata. Kromě snadné orientace v nabídce, kterou umožňuje přehledné rozdělení zboží do kategorií, nový e-shop nabízí registrovaným uživatelům maximální pohodlí ve zpracování objednávek. Ve svém zákaznickém účtu najde každý uživatel přehled svých realizovaných objednávek, oblíbené produkty i daňové doklady ke stažení. Uchovaná historie tak umožňuje zjednodušení opakovaných nákupů. 

„Nová vizáž e-shopu byla jedna z důležitých podmínek této novinky. Požadovali jsme čistý a srozumitelný design, který odpovídá  barvám a standardu Skupiny AGEL, jejíž součástí jsou také Lékárny AGEL,“ upřesňuje doktorka Žingorová. „Děkujeme za spolupráci na přípravě tohoto projektu společnosti Medical Systems a.s. Spuštěním tohoto webu však naše spolupráce nekončí, společně připravujeme ještě další vylepšení a funkcionality.“ 

Zákazníci si mohou na e-shopu zakoupit například doplňky stravy, zdravotnické prostředky, vybrané potraviny nebo kosmetiku. Legislativa zatím neumožňuje on-line výdej léčivých přípravků na recept nebo zdravotnické prostředky na poukaz. U těchto produktů je stále nezbytný osobní přístup a dohled školeným lékárníkem.

www.lekarnaagel.cz